درباره مهران صارمی نیا

در کسب و کارتان ،آنلاین باشید تا ثروتمند شوید!

مهران صارمی نیا هستم از 9 سالگی عاشق کار کردن با کامپیوتر بودم. در دوران راهنمایی اولین کلاس های کامپیوتر را گذراندم. وقتی به دبیرستان رسیدم علاقه مند به وبلاگ نویسی و تولید محتوا شدم البته آن زمان نمیدانستم  این نام را دارد !
(از ویرایش و ایجاد آلبوم های خانوادگی آغاز شد تا تدوین  چند فیلم  کوتاه ….)

در سال آخر دبیرستان دستیار مدرس کامپیوترمان بودم!از تدریس عملی تا آزمون کتبی و عملی برایم واقعا لذت داشت.

زمان تصمیم رسید ! چه رشته ای برای آینده باید انتخاب می کردم ؟ در آن روز های مه آلود نوجوانی ،  تنها نور رشته فناوری اطلاعات سو سو میزد! و بسیار خوشحالم از این انتخاب درست.

این راه را ادامه دادم در دوران تحصیل دوره های آموزشی مختلف را تجربه کردم و در حوزه های مختلف این رشته در کنار متخصصان شاگردی های پروژه ای از تعمییرات موبایل تا پشتیبانی ADSL  و دستگاه های POS  ، سیستم های حافظتی تحت شبکه و… ولی این ها کاری نبود که میخواستم …

در ترم پایانی اتفاقاتی جذاب مرا به بازاریابی علاقه مند و وادار کرد که به فروش گرم منجر شد و برگزاری جشن دانش آموختی خودمان از برنامه ریزی تا بازاریابی ،  اجرا و تولید محتوا سوق داد!

از همان موقع حس کردم که تجارت الکترونیک دقیقا گرایشی ایست که میخواهم در آن فعال باشم.

بورس شدن در دوره کارشناس فروش و  پس از آن مسئول برگزاری این دوره و ورود به مجتمع آموزشی پانیذ همراه با ادامه تحصیل در دانشگاه تهران جنوب و سفر های شیرین اما طولانی مدت هفتگی ، به همراه شرکت در دوره متخصص ارشد طراحی وب سایت  CIW  که بنده موفق به اخذ مدارک بین المللی این کمپانی آمریکایی شدم .

از سال 86 در حال فعالیت در حوزه تجارت الکترونیک هستم . از آموزش دیدن شرکت در  دوره ها و کارگاه های مختلف و خواندن و نوشتن مقالات تخصصی و در کنار آن  به تدریس کاربردی آن مشغول هستم.
در بنگاه های اقتصادی B2C مختلف همکاری هایی در حوزه بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیکی داشته ام و مشاوره هایی برای بهبود فرآیند های دورن سازمانی برای بهتر کردن مدیریت ارتباط با مشتریان داشته ام .  و در زمینه  استراتژی بازاریابی  تولید محتوای دیجیتال  کارگاه هایی برگزار نموده ام.
تجارت الکترونیک کاریست که هر روز دوست دارم آن را تا اخر عمر انجام دهم و فرآیند آن را بهبود ببخشم.

15نفر تیم مجرب
1200دانشجوی عضو سایت
700ساعت ویدئو
72دوره اموزشی